ZONE Hyper Composite Light 29 Lava Orange/Black

Florbalové hole

-48 %2299,-

ZONE Hyper Composite Light 29 Lava Orange/Black

  • ZONE Hyper Composite Light 29 Lava Orange/Black 0

dostupnost: SKLADEM

objednám DNES 22.7.zboží dostanu 25.7.2024

dostupnost: Připraveno k odeslání

Délka:

Strana:

+ -
1199,- Kč

Cena bez DPH 21%: 990,91 Kč

ZONE Hyper Composite Light 29 Orange

Florbalka Zone Hyper Composite Light 29 Black-Lava s kompozitovým shaftem a skvělou čepelí Zone Hyper. Díky své tvrdosti a hlavně díky technické čepeli Hyper je vhodná pro široké spektrum mladých hráčů a hráček i s minimálními zkušenostmi s florbalem.

Shaft tvrdosti 29 je optimálně vyvážený, a proto se s touto florbalkou snadno provádí jakékoliv technické kreace. Přesné střely, spolehlivé ovládání balonku a jednoduché zpracování. Povedená hůl ve velice pěkném designu. Florbalka zvyšuje cit pro práci s balonkem. Příjemný úchop a ověřené technologie zlepšují ovladatelnost balonku a umožňují projevit všechny vaše střelecké vlohy.

Volba správné tvrdosti shaftu dokáže pozitivně ovlivnit vaší techniku a střelbu.

Hůl patří do řady odlehčených kompozitových holí Composite Light. Kombinace odlehčené tyče, odlehčené čepele Air Soft Feel a lehké omotávky Original, přináší perfektně vyvážené hole za super cenu.

Na holi je použita odlehčená omotávka Zone Original Grip, která je super lehká, výborně přilnavá a perfektně saje pot.

Hůl Zone Hyper Composite Light 29 Black-Lava je osazena středně tvrdou čepelí Zone Hyper PE. Čepel Hyper je spíše tvrdší technická čepel, která dokáže velmi dobře střílet zejména tahem. Techniku a střelbu tahem udžuje v nadprůměru díky velkému vybrání a předzahnutí, které je připraené již z výroby. Není potřeba čepel dále upravovat.

Vybrání (konkávnost) čepele je 10mm, což je ze všech čepelí Zone nejvíce.

Florbalová hůl Zone Hyper Composite Light 29 Black-Lava je vyráběna v délce 92, 96 a 100 cm (102, 106 a 110cm včetně čepele) s kulatým držením.

Tato hůl je schválena mezinárodní florbalovou federací a je opatřena certifikací IFF. Florbalovou hůl lze bez problému používat na všech oficiálních soutěžích.

Délka v cm
Tvrdost (flex)
Materiál shaftu
cena:

Vybrat pouze: