SALMING Quest1 T+ Powerlite Aero 27 Neon Pink

Florbalové hole

-63 %3999,-

SALMING Quest1 T+ Powerlite Aero 27 Neon Pink

  • SALMING Quest1 T+ Powerlite Aero 27 Neon Pink 0

dostupnost: SKLADEM

objednám DNES 22.7.zboží dostanu 25.7.2024

Délka hole: 100 (111) cm

Strana hole: Levá ruka dole

+ -
1499,- Kč

Cena bez DPH 21%: 1238,84 Kč

SALMING Quest1 T+ Powerlite Aero 27 Neon Pink

Florbalová hůl z limitované edice The NEON v růžové barvě. Shaft v tvrdosti 27 s technologií Powerlite Aero osazený oblíbenou čepelí Quest 1 v Touch Plus materiálu!

Vraťte barvy zpět do hry!

Salming NEON je barevná limitovaná edice! V každém dropu je shaft Powerlite Aero v tvrdosti 27 a 29, ve velmi čistém a minimalistickém designu. Bez ohledu na to, jaký jste hráč, je tu pro vás hůl NEON!

Florbalka s tvrdostí 27 již patří mezi středně tvrdé, které doporučujeme pokročilým hráčům. Čím vyšší číslo tvrdosti florbalky, tím měkčí shaft. Volba správné tvrdosti shaftu dokáže pozitivně ovlivnit vaší techniku a střelbu.

Technologie shaftu - PowerLite Aero™

Technologie PowerLite Aero je odlehčená verze shaftu PowerLite. Jedná se o lehký a skvěle vyvážený shaft. Powerlite shafty vynikají speciální strukturou karbonových vláken, které Salming získal při vyvíjení squashových raket. Tato nová materiálová směs má lepší absorpční vlastnosti. Shafty PowerLite Aero patří mezi lehčí shafty. Složení shaftu je 95% karbon, 5% Vectran - speciální pryskyřice, která karbonová vlákna posouvá o úroveň výš.

Čepel Salming Quest 1

Lety osvědčená čepel značky Salming se silnějším rámem. Oblíbená napříč celým hráčským spektrem, od elévů po veterány, hrají s ní muži i ženy. Vyhledávaná je hlavně díky své všestranosti. S čepelí Quest 1 dokážete kvalitně zpracovat i nahrát forhendem i bekendem, dokážete vystřelit přesnou a prudkou střelu tahem i příklepem, střelu připravenou i pohotovou. Zahnutí čepele není tak výrazné, jako je např. u čepele Hawk, ale je jistě větší než u čepele Quest 3 nebo Raptor.

  • Trident technology

Nepřekonatelný Shaft–to–blade systém pro zachování celistvosti hole. Čepel přirozeně navazuje na shaft

  • Single cavity plus

Jedna samostatná horizontální dutina podél celé čepele

  • Torsion lid system

Vyplnění místa mezi mřížkami po obvodu v části u patky dodává čepeli pevnost

  • Toe drag system

Díky této konstrukci je jednodušší přitáhnout míček směrem k tělu. TDD™ zlepší tvoji práci s míčkem

  • Touch Plus™

Materiál Touch Plus je označován jako měkký. Jedná se o nejměkčí materiál čepelí od značky Salming. Je směsí vyvinutou pro ještě citlivější zpracování a jemnou techniku. Míček od čepele tolik neodskakuje, jako je tomu u tvrdých čepelí. Tento materiál doporučujeme na gumové povrchy.

Omotávka X3M Pro grip

Velice oblíbená omotávka s dlouhou životností. Omotávka X3M Pro grip patří k silnějším a měkčím omotávkám.

Délka v cm
Tvrdost (flex)
Materiál shaftu
cena:

Vybrat pouze: