K2 Raider SPLASH

Kolečkové brusle

-30 %2859,- Kč

K2 Raider SPLASH

 • K2 Raider SPLASH 0
 • K2 Raider SPLASH 1
 • K2 Raider SPLASH 2
 • K2 Raider SPLASH 3
 • K2 Raider SPLASH 4

objednám do 11:00 hzboží dostanu 17.8.2020

dostupnost: Připraveno k odeslání

Velikost EU:

+ -
1999,- Kč

Cena bez DPH 21%: 1652,07 Kč

K2 Raider SPLASH

Originální chlapecké kolečkové brusle, které si dítě může díky přiloženým permanentním fixům vybarvit dle svých představ a ještě si u toho zasoutěžit o pěkné ceny!

Brusle lze rozměrově přizpůsobit pomocí jednotlačítkového mechanismu na 5 velikostí. Pohodlný systém fixace Speed Lace umožňuje rychlé dotažení bruslí jedním zatažením. Komfort jízdy dodává bota K2 Softboot®, která si zapamatuje tvar chodidla. Brusle jsou opatřeny reflexními prvky pro maximální bezpečnost.

Vlastní design

Brusle mají popisovatelný bílo-černý povrch se zajímavým vzorem. Součástí balení je navíc 5 barevných popisovačů, díky kterým si děti vytvoří opravdu originální brusle, které jen tak někdo nemá.

Nemusíte se obávat, že kupujete brusle pouze na rok. Díky roztahovacímu systému můžete inline brusle rozměrově přizpůsobit noze dítěte a nastavit až 5 různých velikostí. A není to žádná věda, zvládne to každý. Velikosti můžete libovolně měnit pouhým stlačením jednoho tlačítka.

Inline brusle americké značky K2 osadila měkčí kolečka o tvrdosti 80A, která lépe tlumí vibrace způsobené nerovností povrchu. Navíc při odrazu dobře drží na povrchu, a tak budou bezpečné i pro menší děti. Perfektní jízdní vlastnosti doplňují základní ložiska ABEC 3, která pro potřeby dětí naprosto postačí.

 • botu díky roztahovacímu systému zvětšíte až o 5 velikostí
 • měkčí kolečka 80A spolehlivě tlumí vibrace
 • kvalitní ložiska ABEC 3 dopřejí plynulou jízdu
 • fychloupínací šněrování Speed Lacing pro rychlé a spolehlivé obutí

Rám F.B.I. (Frame Base Interlocking) nese skvělou zprávu pro všechny začínající bruslaře. Rám z kompozitu je vhodný pro rekreační bruslení, přičemž absorbuje mnohem více vibrací, než je zvykem u dalších K2 rámů. Znamená to, že se klidně můžete učit na nerovném povrchu, a nohy vám po vyzutí bruslí nebudou brnět ještě dva dny. Na nerovném terénu rám využijí i pokročilí bruslaři.

Systém zapínání nijak nevybočuje ze standardů zažitých pro rekreační a fitness inline brusle. Stability Plus Cuff podpoří vaše nohy přesně v místech, kde si žádají nejvíc stability a vy tak dostanete pocit nadvlády nad celou jízdou. Jelikož se nejedná o žádný složitý systém z ocele, jsou celé brusle o to lehčí. Tím pádem jsou i všestrannější a nepřekáží dětem ani ženám.

Brusle jsou vybaveny rychloupínacím systémem K2 Speed Lacing - zavázání bruslí jedním zatažením. Utahování je snadné a rychlé. Tkaničky vedou v jazyku přes uzamykací mechanizmus, kde se po zatáhnutí tkanička sama zajistí. Povolení se provede jednoduchým stisknutím zámku na tkaničkách.

Patentovaná technologie K2 Softboot přináší lehčí a prodyšnější konstrukci vnitřní boty. Kombinace odolných a přitom měkkých materiálů spolu s testovanou anatomií jsou extra pohodlné. Léta vývoje a pokroku dotáhly pohodlí vaší nohy až k samé dokonalosti.

Parametry:

 • velikost S (29-34) s kolečky 70 mm (možnost montáže až 72 mm koleček)
 • velikost M (32-37) s kolečky 72 mm (možnost montáže až 76 mm koleček)
 • velikost L (35-40) s kolečky 72 mm (možnost montáže až 76 mm koleček)

SOUTĚŽ Vybarvi své vlastní brusle SPLASH!

Podmínky účasti:

 • Obecné podmínky účasti
 1. Organizátorem soutěže SPLASH (dále jako „Soutěž“) je společnost K2 Sports Europe GmbH, Seeshaupter Str. 62, 82377 Penzberg, Německo (dále jako „Organizátor“).
 2. Účast je bezplatná.
 3. Soutěž začíná 1. prosince 2019 v 8:00 (CET) a končí 30. května 2020 ve 23:59 (CET) (dále jako období“).
 • Oprávnění k účasti
 1. Soutěže jsou oprávněny se zúčastnit všechny fyzické osoby s trvalým pobytem v Evropě.
 2. Účastníkům musí být alespoň 3 (tři) roky. Nezletilé osoby (mladší 18 let) musí mít pro účast v Soutěži a pro všechna další právní prohlášení spojená s účastí písemný souhlas svého zákonného zástupce (rodiče nebo poručníka).
 3. Každý účastník smí svým jménem odeslat pouze jednu přihlášku. Není povoleno se přihlásit vícekrát.
 4. Pro účast v Soutěži musí účastník (nebo rodič/poručník) vyplnit a podepsat formulář uvnitř balení bruslí K2 Raider Splash nebo K2 Marlee Splash, který je také k dispozici ke stažení na webu http://www.k2skates.com/splash-contest-eu, a odeslat jej společnosti K2 Sports Europe GmbH, Seeshaupter Str.62, D-82377 Penzberg, nebo na adresu splash@k2sports.de v průběhu Propagačního období.
 5. Čas přihlášky je uveden jako čas, kdy je formulář zaznamenán jako přijatý. Přihlášky obdržené mimo Propagační období nebudou do Soutěže zařazeny. Organizátor nezodpovídá za jakákoli zpoždění při odesílání formulářů.
 6. Odesláním výše uvedeného formuláře účastník výslovně bere na vědomí tyto podmínky účasti.
 • Ceny, stanovení výherců
 1. Všichni účastníci, kteří vyplnili a podepsali formulář na webu http://www.k2skates.com/splash-contest-eu, budou mít šanci vyhrát následující ceny/předměty:
  1. cena: výlet do zábavního parku s rodinou (dva dospělí a dvě děti). Strávíte jeden den v zábavním parku se svou rodinou, včetně jednoho noclehu ve 3hvězdičkovém hotelu. (Doprava na vlastní náklady)
  1. cena: kurz bruslení s našimi ambasadory, kteří vám ukáží tipy a triky pro inline bruslení
  1. cena: bruslařská helma K2 (K2 Varsity nebo K2 Varsity Pro)
  1. cena: souprava bruslařských chráničů K2 (souprava chráničů Raider Pro nebo Marlee Pro – souprava zahrnuje chrániče na kolena, lokty a zápěstí)

Výherci budou vybráni náhodně losováním po skončení Propagačního období. U každého účastníka bude zařazen pouze jeden formulář. Všechna rozhodnutí ohledně losování jsou konečná. Ceny musí být vyzvednuty do 31. prosince 2020.

Velikostní tabulky

Velikostní tabulky K2 Raider SPLASHVelikostní tabulky K2 Raider SPLASH

cena:

Vybrat pouze:

-20% K2 Raider BOA
K2 Raider BOA 3119,- 2499,-
-30% K2 Marlee SPLASH
K2 Marlee SPLASH 2859,- 1999,-
-30% K2 Raider SPLASH
K2 Raider SPLASH 2859,- 1999,-