K2 Charm BOA ALU

Kolečkové brusle

K2 Charm BOA ALU

  • K2 Charm BOA ALU 0

objednám DNES 20.6.zboží dostanu 24.6.2019

dostupnost: do 3 dnů

Velikost EU:

+ -
2990,- Kč

Cena bez DPH 21%: 2470,94 Kč

K2 Charm BOA ALU

Inline brusle K2 Charm BOA Alu z nové kolekce pro rok 2018 jsou skvělou volbou pro malé bruslaře a bruslařky, kteří si osvojili základy bruslení a začínají se dožadovat nejvyšší kvality. Rám bruslí dokáže vylepšit práci s těžištěm a poskytnout dětem vyšší stabilitu, aby co nejméně padaly a jízdu si užily na sto deset procent.

Díky nastavitelnosti velikosti můžete inline brusle rozměrově přizpůsobit noze dítěte a nastavit až 5 různých velikostí. Nemusíte se tak obávat, že dítě do další sezóny z bruslí vyroste. Další výhodou těchto bruslí je šněrovací systém. Všichni víme, že děti jsou netrpělivé a nerady se s něčím zdržují. Malí bruslaři tak ocení rychloupínací systém usnadňující nazouvání a vyzouvání bruslí.

Parametry:

  • S průměrem koleček 76 mm si děti užijí svižnou jízdu a přitom se vám nestane, že by vám ujely z dohledu
    Měkčí kolečka s tvrdostí 80A nahrávají lehčím malým bruslařům a ideálně odfiltrují nepříjemné otřesy
  • ABEC 5 jsou ložiska, která dětem skvěle poslouží
  • Rychloupínací šněrování pomůže netrpělivým dětem při obouvání a vyzouvání

Brusle mají obrovskou výhodu v nastavitelnosti velikosti, která lze pouhým stlačením jednoho tlačítka změnit. Brusle porostou s vašimi dětmi a vydrží jim několik let.

Tma či šero může napáchat mnoho škody, proto se nesmí podcenit ani bezpečnost. Abyste mohli podniknout opravdu dlouhý výlet a nehledět na to, kdy se vracíte domů, disponují brusle reflexním systémem, který uvidí všichni řidiči vozidel i kolemjdoucí.

K2 Boa je patentovaný navíjecí systém, který umožní rychlé a pevné utažení nohy. Boa funguje na principu navíjení lanka na kolečko. Jednoduchým otáčením navíjecího kolečka se lanko utahuje a díky tomu je noha rovnoměrně utažena. Výsledkem je vyšší stupeň pohodlí a utažená brusle se navíc sama nepovoluje. Vytažením kolečka se naopak lanko uvolní.

Velikostní tabulky

Velikostní tabulky K2 Charm BOA ALU

cena:

Vybrat pouze:

AKCE K2 Charm BOA ALU
K2 Charm BOA ALU 2990,-
AKCE K2 Raider PRO
K2 Raider PRO 1999,-
AKCE K2 Marlee PRO
K2 Marlee PRO 1999,-
AKCE K2 Power 84
K2 Power 84 3490,-