LATITUDE64 DG sada Strongbox

DiscGolf frisbee

LATITUDE64 DG sada Strongbox

  • LATITUDE64 DG sada Strongbox 0
  • LATITUDE64 DG sada Strongbox 1

objednám DNES 16.1.zboží dostanu 18.1.2019

+ -
790,- Kč

Cena bez DPH 21%: 652,86 Kč

LATTITUDE 64 DG sada STRONGBOX

Discgolfová sada od Westside Discs vytvořená speciálně pro začínajícího hráče, ať se již jedná o může, ženu či dítě.

Sada obsahuje všechny tři základní typy disků - putter, midrange a driver. Materiály BT a Origio zaručují perfektní grip - disk vám nevyklouzne z ruky předčasně! Letové vlastnosti jednotlivých disků jsou ideální pro rychlé naučení všech typů hodů.

Obsahuje:

  • 1x Putter - Swan BT Soft
  • 1x Midrange - Tursas Origio
  • 1x Driver - Northman Origio

Hmoty:

  • ORIGIO je základní hmota od Westside Discs. Její nespornou výhodou je skvělý grip - disky z tohoto plastu vám z ruky jen tak nevyklouznou, a to ani za mokra. Nevýhodou je menší výdrž - disky se rychleji obouchají, což mění jejich letové vlastnosti (zpravidla se postupně stávají méně stabilními). Obdoba materiálu RETRO od Latitude 64°.
  • BT je plast používaný Westsidem pro disky na střední vzdálenost a dohazování. Hmota se skvěle drží a neklouže – i když je mokrá, má mnohem lepší protiskluzové vlastnosti, než ostatní plasty. Stejně jako ZERO line od Latitude64° je BT dělen na tři podkategorie: Hard (tvrdá hmota, ideální do horkého počasí), Medium (středně tvrdá hmota, univerzál), Soft (měkká hmota, ideální do zimy).

Barvy:

Barvy disku na ilustračních obrázcích nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Mohou se objevovat rozdíly v odstínu barvy disku, barevnosti potisku atd. Tuto skutečnost bohužel nemůžeme zcela ovlivnit, ale vždy se snažíme dodat vám disk co nejpodobnější uvedené ilustraci.