DISCMANIA discgolf set Active Soft

DiscGolf frisbee

DISCMANIA discgolf set Active Soft

  • DISCMANIA discgolf set Active Soft 0
  • DISCMANIA discgolf set Active Soft 1
  • DISCMANIA discgolf set Active Soft 2
  • DISCMANIA discgolf set Active Soft 3
  • DISCMANIA discgolf set Active Soft 4

dostupnost: SKLADEM

objednám DNES 4.12.zboží dostanu 6.12.2022

+ -
399,- Kč

Cena bez DPH 21%: 329,75 Kč

DISCMANIA Active Soft Set

Nejnovější discgolfový set od Discmanie je zaměřen na všechny, kteří si chtějí vyzkoušet discgolf bez větší počáteční investice, ale díky nižší hmotnosti disků je vhodný především pro ženy a děti. Sada Active Soft obsahuje tři disky - na krátkou vzdálenost (putter), na střední vzdálenost (midrange) a na dlouhé hody (driver). Bezkonkurenční cena je zde vykoupena nižší odolností disků.

Discgolfová sada Discmania Active Soft nabízí extrémně nízkou cenu, která je však vykoupena nižší odolností disků a třeba s tím počítat.

SADA ACTIVE SOFT OBSAHUJE:

  • Putter - SENSEI

Disk na dohazování do koše, ale skvělý i na delší rovné hody - vřele doporučujeme s ním házet ze začátku co nejvíce, měl by být ze všech disků nejpřesnější.

  • Midrange - MAESTRO

Disk na střední vzdálenosti, který bude oproti putteru na konci letu trochu výrazněji zatáčet doleva (při hodu backhandem pravačkou).

  • Driver - MAGICIAN

Disk s více aerodynamickým profilem, kterým už se dá dohodit solidní vzdálenost. Nedivte se, pokud vám zpočátku nebude létat o moc dál než ostatní dva disky, drivery totiž potřebují vyšší vstupní rychlost a trošku té discgolfové techniky.

Všechny disky v sadě váží kolem 150 g a jsou díky tomu vhodné zejména pro děti, ženy či seniory - zkrátka hráče, kteří nemají tak silné ruce a nedokážou disku dát takový švih. Dospělým či dospívajícím mužům bychom doporučili spíše některou z dalších discgolfových sad, které nabízíme.

Hmota:

Modelová řada ACTIVE SOFT od Discmania nabízí disky v nejlevnějším základním materiálu. Plast je středně tvrdý a přilnavý a díky tomu se skvěle drží v ruce. Nečekejte však vysokou odolnost disků - jak budou narážet do nejrůznějších překážek, budou se do nich dělat vrypy a zejména opravdu silné nárazy nemusí Active Soft disky přežít bez úhony.

Barvy:

V sadě najdete vždy disky v bílé, žluté a růžové barvě, přesně tak, jak je vyobrazeno na obrázcích výše.