UNIHOC REPLAYER TeXtreme Feather Light Curve 1.0°26 white/orange

Florbalové hole

UNIHOC REPLAYER TeXtreme Feather Light Curve 1.0°26 white/orange

  • UNIHOC REPLAYER TeXtreme Feather Light Curve 1.0°26 white/orange 0

dostupnost: do 3 dnů

Délka:

Strana:

+ -
3199,- Kč

Cena bez DPH 21%: 2643,65 Kč

UNIHOC REPLAYER TeXtreme Feather Light Curve 1.0°26 white/orange

Minulou sezonu jsme na forbalovém trhu představili rovné hokejky TeXtreme a úspěch byl okamžitý. Hráči ocenili vyladěnou stabilitu těchto extrémně lehkých modelů. Od té doby jsme tvrdě pracovali na vývoji dalšího přirozeného kroku směrem k ultralehkému segmentu hokejek a nyní vám s radost představujeme zbrusu novou TeXtreme Curve 1.0°. Hokejky jsou vyrobeny použitím stejného impozantního karbonového vlákna TeXtreme jako při výrobě rovných hokejek pouze za použití nového designu ve stříbrném uhlíkovém vinutí. Jsou to nejlehčí hokejky Curve na světě a rovnováha v hokejkách je opět perfektně nastavena.

Řada TeXtreme produkuje momentálně nejlehčí hokejky na světě. Poznáte to hned, jak je uchopíte. Díky nové technologii, která se používá ve formuli 1 nebo cyklistice, byla hmotnost snížena na minimum, ale ne na úkor odolnosti materiálu.

RePlayer

Série RePlayer je pokračovatel dlouhodobě nejlepší série Player.

Všechny základní charakteristiky a rysy čepele Player u RePlayer zůstaly tak, aby všichni fanoušci této série poznali jejich favorita, nicméně pár věcí bylo upraveno. Například design a celkový vzhled byl zmodernizován a také byla posilněna zadní patka.

Tato série je vyráběna v mnoha tvrdostech, takže každý si přijde na své.

TeXtreme

Jako průkopník mezi florbalovými značkami! Unihoc se vždy zaměřoval na rozvoji ve sportu, stejně tak na novém vybavení - chce tento sport posunout na vyšší level. Partnerství s firmou TeXtreme je hlavním krokem k tomuto cíli - vyrobit a ukázat světu inovační produkty.

Pro Unihoc to je jisté privilegium, že může spolupracovat s tak věhlasným dodavatelem, který splňuje ty nejvyšší požadavky na výrobu karbonového materiálu.

Tato švédská značka je nesmírně pyšná, že může představt inovativní škálu tak extrémně lehkých, ale zároveň jedny z nejlepších holí na trhu.

Feather

Nejedná se o nějakou speciální technologii, ale spíše o unikátní materiálové složení shaftu, které ve finále udělá z holí Feather velmi lehké hole, které váží kolem 220g. Na těchto holích není jen shaft "peříčkově lehký", ale i omotávka a čepel, na kterých je použit jeden z nejlehčích materiálů na trhu. Jako třešnička na dortu je vyryté logo Unihoc v shaftu, které vypadá opravdu pozoruhodně!

Curve

Tato světová senzace je dalším fantastickým vynálezem značky Unihoc. Spodní část shaftu je zakřivená tak, aby byl větší úhel vůči čepeli, a tím se zvýšila razance střelby. Zaručujeme Vám, že s holemi Curve získáte nové zážitky a zkušenosti. Jakmile si poprvé vystřelíte, poznáte, co máme na mysli.