ZONE Harder Air Superlight Skeleton 29 Raw Black

Florbalové hole

-9 %3950,-

ZONE Harder Air Superlight Skeleton 29 Raw Black

  • ZONE Harder Air Superlight Skeleton 29 Raw Black 0
  • ZONE Harder Air Superlight Skeleton 29 Raw Black 1

dostupnost: do 3 dnů

Délka:

Strana:

+ -
3590,- Kč

Cena bez DPH 21%: 2966,94 Kč

ZONE Harder Air Superlight Skeleton 29 Raw Black

Florbalová hůl Zone Harder AIR Superlight Skeleton 29 je nový model na sezónu 2022/2023.

Nová řada Skeleton přináší maximální odlehčení jednotlivých částí hole.

  • odlehčený špunt
  • odlehčená omotávka s dírami
  • čistý design matného karbonu

Hůl patří do řady velmi lehkých holí AIR CONCEPT. Kombinace lehké tyče, odlehčené čepelí Air Soft Feel a lehké omotávky, která přináší jedny z nejlehčích holí na trhu s perfektním vyvážením.

Hůl je vyrobena z pevného a zároveň lehkého karbonu. Tvrdost hole je 28mm a je na ni použita technologie SUPERLIGHT.

SUPERLIGHT technologie shaftu je zaměřena na co nejnižší hmotnost tyče. Výrobce dosahuje nízké hmotnosti vysokým podílem nejkvalitnějšího karbonu a technologií vyroby tyče do formy. Superlight hole jsou shafty s velmi nízkou váhou, které jsou zároveň stále velmi odolné. Vynikající vyváženost a výkon pro nejlepší hráče.

Měkčí shaft (29) je velice lehký, a proto se s touto florbalkou snadno provádí jakékoliv technické kreace. Přesné střely, spolehlivé ovládání balonku a jednoduché zpracování. Povedená hůl ve velice pěkném designu. Florbalka je ideálně vyvážena a zvyšuje cit pro práci s balonkem. Nízká hmotnost a ověřené technologie zlepšují ovladatelnost balonku a umožňují projevit všechny vaše střelecké vlohy.

Volba správné tvrdosti shaftu dokáže pozitivně ovlivnit vaší techniku a střelbu.

Na holi je použita odlehčená omotávka Zone Skeleton, která je extréně odlehčená, výborně přilnavá a perfektně saje pot.

Hůl Zone Harder AIR Superlight Skeleton 29 je osazena středně tvrdou čepelí Zone Harder. Florbalová čepel Zone Harder, která přináší to nejlepší z technické čepele Zone Hyper a střelecké čepele Maker. Čepel HARDER patří mezi předzahnuté čepele. Zahnutí čepele vychází z čepele Hyper a zároveň bere to nejlepší i z čepele Maker.

Čepel Harder se svým zahnutím patří na střed. Toto prohnutí přidává čepeli na univerzálnosti, můžete s ní dobře nahrávat a střílet všemi způsoby.

Florbalová hůl Zone Harder AIR Superlight Skeleton 29 je vyráběna v délce 92, 96 a 100 cm (102, 106 a 110) s kulatým držením.