SALMING Kobra Men Black/Yellow

Sportovní obuv

-47 %3799,- Kč

SALMING Kobra Men Black/Yellow

 • SALMING Kobra Men Black/Yellow 0
 • SALMING Kobra Men Black/Yellow 1
 • SALMING Kobra Men Black/Yellow 2

objednám do 11:00 hzboží dostanu zítra - 13.8.2020

DOPRAVA ČR ZDARMA !!

Velikost SALMING (UK/Euro)11.5/47.1/3

+ -
1999,- Kč

Cena bez DPH 21%: 1652,07 Kč

SALMING Kobra Men Black/Yellow

Model Salming Kobra je zcela výjimečnou kombinací nízké hmotnosti, měkké podrážky a stability. Skloubením všech níže zmíněných technologií značky Salming vznikla tato velmi rychlá, lehká a skvěle vypadající bota Salming Kobra. V sezóně 2016/17 byl model Kobra úplnou novinkou a za nás musíme říci, že byl velice úspěšný a oblíbený.

Hmotnost: 298g (UK 8) Profil podrážky: 22mm pod patou, 14mm pod špičkou (drop 8mm)

 • Wrap Around System Design (WAS Design) Abychom zajistili obratnost a stabilitu této boty při zachování její nízké hmostnosti jsme vyvinuli zadní konec podrážky tak, že přesahuje až nad oblast paty a obepíná tak celou oblast paty. V kombinaci s LMS+ 8° a skvěle zabudovanou technologií ExoSkeleton se jedná o vysoce stabilní model, který skvěle padne.

 • ExoSkeleton Speciální konstrukce svršku boty – vnější kostra stabilizuje chodilo při pohybech do stran a snižuje tak tlak na MTP klouby (metatarzofalangeální klouby). Je důležité udržet nohu stabilní především v měkkých částech chodidla, kde je při prudkých změnách směru vyvíjen na tuto část nohy velký tlak - vysoká pravděpodobnost zranění.

 • LMS - Lateral Movement Stabilizer Speciální odlehčená dvojitě zakřivená jednotka integrovaná do středu podrážky. Jejím úkolem je podpora nohy při rychlých a nečekaných pohybech chodidla do stran.

 • LMS Plus 8° + RollBar technology Rychlé zastavení pohybu chodidla do strany může mít za následek podvrtnutí kotníku. Jednotka LMS+ je navržena s 8% náklonem, tak aby riziko tohoto zranění co nejvíce snižovala.

 • Zaoblená vnitřní hrana podrážky umožňuje vyšší naklonění chodidla dovnitř a snižuje tlak na palcovou hranu. Umožňuje tím odraz nohy z extrémnějších poloh a zároveň snadnější pohyb nohy do pozice, která je obvyklá při nízkých postojích při hraní florbalu či squashe.

 • Recoil Midsole + Recoil R heel insert Tlumící vrstva bot je vytvořena z nové směsi materiálů, která nese název RECOIL™. Tato směs materiálů dokáže výborně absorbovat negativní síly při dopadu a zároveň výborně využívat energii do každého odrazu. Recoil R™ - Recoil Reduction - technologie na podporu tlumení velkých nárazů, které působí na patu při prudkých změnách směru a při každém došlapu.

 • HexaGrip Zcela nová technologie použitá na nových sálovkách Salming Kobra a Salming Adder. Podrážka je vyrobena ze speciální směsi HX120, která v kombinaci se vzorkem Salmings HexaGrip™ zajištujě neobvyklou přilnavost na všech typech povrchů.

 • T.G.S. 62/75° Torsion Guide System. Vzdálenost od paty k bříšku chodidla (62% podrážky) byla navržena s ohledem na maximální stabilitu a tlumení dopadů. Tato plocha je zakončena tzv. baletní čárou, která tuto stabilizační část ukončuje pod úhlem 75%. Za touto baletní čárou jsou boty X-factor naopak vybaveny materiálem, který podporuje a stimuluje odraz při běhu. Technologie TGS 62/75 pracuje se všemi fázemi, kterými chodidlo prochází při běhu. Při dopadu ta správná část boty tlumí náraz a pomáhá stabilizovat, následně se podrážka ohne v přesně správném místě a materiál v přední části stimuluje odraz. To vše při jediném dopadu nohy na zem.

cena:

Vybrat pouze:

DOPRAVA ZDARMA -50% BABOLAT boty Shadow First Neon Yellow
BABOLAT boty Shadow First Neon Yellow 1790,- 899,-
DOPRAVA ZDARMA -47% SALMING Kobra Men Black/Yellow
SALMING Kobra Men Black/Yellow 3799,- 1999,-
DOPRAVA ZDARMA -40% ASICS Gel-Squad Black/Vermilion/White
ASICS Gel-Squad Black/Vermilion/White 2490,- 1499,-