SALMING Speed Kid Laces Orange

Běžecké boty

-50 %1499,-

SALMING Speed Kid Laces Orange

 • SALMING Speed Kid Laces Orange 0

dostupnost: SKLADEM

objednám DNES 6.10.zboží dostanu 10.10.2022

Velikost: 13,5 UK - 32 EUR - 20 cm

+ -
749,- Kč

Cena bez DPH 21%: 619,01 Kč

Salming Speed – Stvořeny k rychlosti – Dětské tempovky na asfalt nebo zpevněné cesty.

Vyvarujte se zbytečně moc tlumeným dětským botám a nechte své děti při běhu objevovat krásy přirozeného pohybu jejich chodidel. Juniorské a dětské modely Speed nabízí dostatek ochrany chodidla a zároveň mu díky své vysoké flexibilitě nebrání v ideálním pohybu, který je důležitý pro zachování přirozeného běžeckého stylu, se kterým se rodíme. Nechte své děti zažít ten báječný pocit z běhu, kdy jejich chodidla pracující zcela přirozeně.

Použité technologie:

 • TGS 62/75°
  Vzdálenost od paty k bříšku chodidla (62% podrážky) byla navržena s ohledem na maximální stabilitu a tlumení dopadů. Tato plocha je zakončena tzv. baletní čárou, která tuto stabilizační část ukončuje pod úhlem 75%. Za touto baletní čáro u jsou boty naopak vybaveny materiálem, který podporuje a stimuluje odraz při běhu. Technologie TGS 62/75 zajišťuje, že se bota ohýbá přesně v tom správném místě tak, aby stimulovala přirozené laterální a předozadní pohyby chodidla.

 • Exo Skeleton
  Technologie Exo Skleton stabilizuje chodidlo při pohybech do stran a snižuje tak tlak na MTP klouby (metatarzofalan­geální klouby). Tato konstrukce eliminuje tření a chrání měkké části nohy, především ty, které se nachází pod přední částí chodidla.

 • RunLite™ Midsole
  Tlumící vrstva RunLite™ je ze vstřikovaného vysoce odolného materiálu EVA, který vytváří pohodlí pro nohu a zároveň umožňuje dobře vnímat povrch. Podrážka je lehká a flexibilně reaguje na různé typy povrchu již při prvním kroku.

 • Drop 5 mm
  Náš standardní sklon podrážky mezi patou a špičkou je 5 mm. Ten umožňuje přirozený běžecký postoj a správný náklon těla při běhu. Tento drop je použit u modelů Trail, Distance a Race.

Drop5 mm
Dle pohlavíděti
Typ běžecké boty
Dle pohlaví
cena:

Vybrat pouze: